úterý 17. června 2014

Druhý měsíc je za mnou...

To jako vážně?
Já vím, že to tu píšu pořád dokola.. Ale time flies. A mě se to nelíbí.
Nechci, aby to bylo všechno tak rychlý.
Každopádně za poslední dva týdny se toho stalo poměrně dost.

 
Školka pořádala den v parku pro děti a jejich rodiče.
A. to vymyslel tak, že vezme malýho sebou do práce a já půjdu s malou do parku s ostatníma rodičema. Počasí vyšlo perfektně, škvařila jsme se celej den :D
měli jsme piknik, rodiče i učitelky za mnou chodili a říkali, jak je super, že mě rodina má, že si to malá užívá. A já doma děkovala Áčkovi, že vzal malýho sebou do práce, protože jsem takhle měla chvilku čas s malou o samotě a ona si užila svůj den víc, než kdyby tam měla bráchu.

Jeden den jsme jeli do Rockaway, kde v jedný malý italský restauraci slavili jeho rodiče 47 let spolu.
Byla tam celá rodina. Miluju je. Jedlo se, pilo se.
Možná víc než dost. Byla sranda. Všichni si to užívali. Při odchodu velký objímání.
Děda mi začal děkovat, že jsem jejich anděl z Čech, že celá rodina je šťastná, že mě maj. Krásný.

Den před narozeninama jsem měla depku. Bylo mi smutno, konečně jsem se dokopala něco uvařit a on přišel a zmrvil to, tak jsem byla nas*aná.
Vystřelila jsem ven, dřepla si na lavičku. zapálila si a celá vzteklá bulela. Přišla mi od něj sms, že doufá, že je vše ok, že jsem to nebyla dneska já.. tak jsem mu psala, že jsem jen homesick kvůli narozeninám a odpověď byla, že na to mám právo, ale že tu jsou tři lidi, kterejm na mě záleží a který mě milujou..
Tak mě to přešlo trochu..

Na moje narozeniny (už 25), když přišel A. z práce podstrčil malý obálku s blahopřáním a s penězma, na večer sehnal chůvu a vzal mě na drink a na sushi.
Potom jsem se chtěla jít projít s Iris, nakonec jsme skončily v baru.
Když jsme chtěly odejít, potkala jsem Miguelovi kamarády. Takže to dopadlo tak, že Iris skončila KO na záchodech a kluci ji museli odtáhnout. :D Zážitek zase..
No domů jsem se dostala po 4 ráno. upozorňuju, že to bylo z úterka na středu, takže jsem musela makat. a věřte mi, že 2 hodiny spánku mě málem zničily :D

Ve čtvrtek malý končila škola (ach jo) a měla představení. přijela babča s dědou a všichni jsme vyrazili. Byla jsem na ní pyšná. Stála s ostatníma dětma na podiu, zpívali písničky a tancovali a byla nejlepší. Po představení za mnou chodili rodiče a říkali, že byla absolutní hvězda :D

Jinak hodně času trávím s Marce, holčinou z Mexika. Chodíme na procházky, kecáme a já jí poprvý vytáhla do baru. Nemá na to věk, ale neptaj se, protože chodim tam, kde mě už znaj ( :D )

Víkend s Miguelem utekl jako nic.. Zase. Seznámil mě s dalšíma kamarádama a dobrý :D Uvařil narozeninovou snídani i oběd, já seděla na barový židli a pozorovala ho. No, staral se o mě jako o královnu. Ani domu jsem ho pustit nechtěla..
:)

Mějte se! 

Žádné komentáře:

Okomentovat