Zobrazují se příspěvky se štítkemnyc. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemnyc. Zobrazit všechny příspěvky

neděle 5. března 2017

Loučení

Po hodně dlouhé době jsem se rozhodla napsat článek.
Jsem zpět. 
Na blogu i v ČR.

Vzpomínám, jako by to bylo včera, kdy jsem zabalila krabici a nechala ji poslat domů.
Když jsem v den odletu balila, dopoledne přišel A. , šla jsem vyzvednout děti do školky.
Čekala jsem v ředitelně
Ředitelka i učitelky se se mnou loučily, utíraly slzy. Sobě i mně.
Poslouchala jsem, jak mi děkujou, že jsem odvedla skvělou práci s dětma, jak jsem si je získala a že po mně budou mít prázdný místo v srdci.
Nevnímala jsem to.

středa 14. října 2015

6 měsíců do návratu domů

Ahoj.

Několikrát jsem to tu už zmiňovala, ale čas vážně neuvěřitelně letí. 

Jen 6 měsíců a vracím se domů. Ke svojí rodině. Neuvěřitelnej pocit.

Prosinec uteče rychle, protože 19.12 odlítám za Danem a jeho rodinou a zůstanu tam přes svátky až do 10. ledna. Pak už to uteče jako voda a já budu sedět v letadle směr Evropa.
Nemůžu se dočkat. A taky nemůžu uvěřit tomu, že jsem to tu ty dva roky dala!

sobota 10. října 2015

Výlet pryč z NYC

Ahoj všem,

mám před sebou dlouhý víkend , protože v pondělí je Columbus Day, mimo to můj HD odletěl ve čtvrtek večer do Anglie na pár dní na zápas rugby. Jo, na kvalitní jídlo nemáme, ale na prodlouženej víkend v Londýně máme. Teda má. Ok.

Takže než odjel, přijela jeho maminka, která tu zůstala přes noc a v pátek, když jsem děti vyzvedla ze školky, si je odvezla k sobě domu. Jeho mamka je naprosto skvělá, moc si spolu rozumíme a bylo fajn, ji tu mít, prostě pokecat s někym jinym a slyšet jak si někdo váží toho, co tu dělám.
Došla řeč i na můj brzký návrat do ČR, přičemž se nám vlily slzy do očí. Ona je prostě skvělá, hrozně mě psychicky nakopla a zvedla náladu :)

sobota 12. září 2015

Americký reklamy


Ahoj,

kdo je v USA ví, že reklamy jsou každých 5 minut.
Zlatá ČR a reklamy po 10ti minutách.
Každopádně jsem vám chtěla ukázat pár ( nejstupidnějších ) reklam z USA,
který jsem měla možnost vidět.